Ahşap Palette Güven Ahşap palet imalatında sektörün önde gelen firmalarıyla çalışmaktayız. Kaliteli ve istediğiniz ölçülerde üretim yapıp istediğiniz ürünleri temin ediyoruz. Devamını Oku 2. El Palet Satışı 2 elde hem palet alımı ve 2. el palet satışı yapıyoruz. Ürünlerimizin tümünü titizlikle inceliyoruz, en kaliteli ürünleri sizinle buluşturuyoruz. Devamını Oku 1. Sınıf Euro Palet Bursa'da standart Euro Palet satışı yapmaktayız. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda 1. Sınıf Euro Palet satışımız vardır. Devamını Oku
image

30+

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Doğuş Paletçilik Bursa olarak; sıfır palet, euro palet, özel üretim palet, 2. el palet alımı ve satımı, ahşap palet geri dönüşüm hizmeti, mobil kırıcı makinalarımız ile ister yerinde ister firmamızda odun yongası (cips), odun, çam, gürgen, meşe, tahta parçası ve talaş işlemine dönüştürülmesi işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Mobilya, sunta, medefe vb. ürünlerin fabrikalardan cips haline dönüştürüp alınıp enerji sektörüne satışları yapılmakta bu sayede pelete dönüştürülüp hem doğaya hemde ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Bursa Palet
Doğuş Palet
Bursa Paletçilik

Hizmetlerimiz

BURSA PALET ALIMI - BURSA PALET SATIŞI - PROFESYONEL PALET HİZMETLERİ

Bize sormak istedikleriniz için?

Bize Ulaşın

Hizmet süreçlerimizi Keşfet!

Başlangıçtan bitişe kadar tüm süreçlerde birlikte ilerliyoruz.

Ürünlerimiz

Bursa Doğuş Paletçilik olarak; Euro Palet, Özel Üretim Palet, Cips-Talaş-Yonga ve Hurda Palet ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.